Uued Uudised taskuhääling

Uued Uudised製作的Uued Uudised taskuhääling

Uued Uudised

Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem". Vaata ka www.uueduudised.ee

分类: 新聞與政治

听听最后一集:

Paljudele võib olla üllatuseks, et põlisrahvas pole mitte ainult sõnakõlks, vaid ka ametlik termin. Eesti Valitsus on allkirjastanud ka vastava Põlisrahvaste õiguste kaitse konventsiooni, kuid seda ei täideta. Miks?!

Mis asi on tavaõigus?! Meie praktika kohaselt tähendab ju õigus sisuliselt seda, et õigus on sellel, kellel on rohkem raha ja noh, õigusi ka.

Eestis on olemas siiski seltskond, kelle jaoks need mõisted tegutsemise põhimõtete aluseks. Kes nad on, mida tahavad?! Sellest räägimegi. Põliseestlaste esindajana on stuudios Ove Varik. Saatejuht Andres Raid

以前的剧集

 • 387 - "SERVITI": Kes on põliseestlased ja mida nad tahavad? 
  Mon, 27 Jun 2022
 • 386 - PÕHJATÄHT 6: Traditsiooniline eluviis tänapäeval 
  Wed, 22 Jun 2022
 • 385 - Hooaja viimane “RÄÄGIME ASJAST”: “Reformierakonna poliitika tulemusel on Eesti täna vähem kaitstud kui enne Vene-Ukraina sõda” 
  Sun, 26 Jun 2022
 • 384 - "Räägime asjast": Reformierakond on Eestis kehtestamas üheparteisüsteemi 
  Sun, 19 Jun 2022
 • 383 - Hooaja viimane “VANA TOOMAS”: Mart Kallas ja Urmas Espenberg 
  Sat, 18 Jun 2022
显示更多剧集

更多中文 %(新聞與政治)s podcasts

更多国际 新聞與政治 podcasts

選擇 Podcast 類型